+370 620 17050

Apie Vilniaus 18

Vertinate Vilniaus senamiesčio istoriją, paslaugų gausą, patogų susiekimą?

Kviečiame Jus ir Jūsų komandą susipažinti su išskirtiniais biurais naujame projekte Vilniaus gatvėje.

V18 privalumai

REKUPERACINĖ SISTEMA

Kad jūsų biure niekada netrūktų gaivaus oro įrengiama rekuperacinė namų vėdinimo sisitema, kuri visą parą užtikrins tinkamą mikroklimatą patalpose.

Erdvios terasos

Mėgaukitės ankstyvu kavos puodeliu arba vėlyvo gėrimo taure erdviose terasose, iš kurių atsiveria nuostabūs senųjų Vilniaus stogų vaizdai ir nesuskaičiuojami bažnyčių bokštai.

Fizinė apsauga

Darbuotojų bei pastato svečių saugumui užtikrinti numatyta recepsija su fizine apsauga. Teritorijoje įrengiama vaizdo kamerų stebėjimo sistema.

Vitrininiai mediniai langai

Stilingi ir elegantiški, puoselėja senamiesčio ilgaamžiškumo ir natūralumo idėją. Tai aukščiausios kokybės, energiją taupantys, mediniai langai.

Grindininis šildymas

Biuruose įrengtas grindinis šildymas suteiks maksimalų komformtą namuose bei užtikrins šilumos pasiskirstymą patalpose.

Du įėjimai, du liftai

Darbuotojų ir pastato svečių privatumui užtikrinti pastate įrengiame du įėjimus, kurių kiekvienas turi savo atskirą laiptinę bei liftą.

Lauko kavinė

Paįvairinkite savo darbotvarkę terasoje lauko kavinės – Vilniaus gatvėje jų apstu, o keturios jų įsikurs ir šiame pastate.

Maži išlaikymo kaštai

Biuro išlaikymo kaštai Vilniaus gatvėje dar niekada nebuvo tokie žemi – naujos inžinerinės sistemos, pažangiausia šilumos technologijos ir mediniai langai – sukurta, kad taupytų jūsų jėgas ir finansus.

Sutvarkyta aplinka

Vidinis kiemas atskiriamas nuo gatvės šurmulio grakščiais rankų darbo automatiniais metaliniais vartais, už kurių Jūsų private asmeninė erdvė apsaugota nuo pašalinių žvilgsnių.

20

metų patirties.
HELIOS GROUP sėkmingai plėtoja gyvenamosios, administracinės, komercinės ir kitos paskirties projektus.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.